כל אחד יכול לקחת חלק בלראות חיים משתנים.

אלפא הוא קורס רב-שבועי, במפגשים או באופן מקוון, שיוצרים מרחב בו אנשים באים ודנים בשאלות הגדולות של החיים
שנה שעברה

כ-30,000 כנסיות קהילות וארגונים ניהלו את אלפא עם למעלה מ-1.3 מיליון משתתפים.

מהו אלפא?

אלפא הוא כלי שנבנה עבור קהילות מקומיות המבוסס על אירוח, שיתוף ושיחה פתוחה. תוכן אלפא זהה מנוהל בכל רחבי העולם, על ידי מאמינים נוצרים מכל המסורות, ומספק ביטוי משותף של הכרזה, שירות ועדות. מיליוני אנשים חוו את אלפא בלמעלה מ-100 מדינות ובמעל 100 שפות ברחבי העולם.

איך נראה מפגש אלפא?

אירוח

בין אם במפגשים במהלך ארוחה או באופן מקוון עם כוס קפה, כל המפגשים מתחילים בזמן של התחברות, להירגע ולבנות חברויות. אכילה משותפת יוצרת מקום לאנשים להתחבר ולחלוק את החיים ברמה עמוקה יותר.

שיחה

השיחות באלפא נועדו למשוך אנשים מכל תחומי החיים ולעורר שיח. הן חוקרות את הנושאים הגדולים של חיים ואמונה ומנתחות את יסודות האמונה בישוע, תוך התייחסות לשאלות כמו "מיהו ישוע?", "מדוע וכיצד אני מתפלל?" ו"איך אלוהים מדריך אותנו?"

דיון

זמן הדיון הוא הזדמנות לאנשים להגיב לדברים, לשמוע מאחרים ולתרום את נקודת המבט שלהם בסביבה כנה, ידידותית ופתוחה.

מוכן להריץ קורס אלפא?

What I love about Alpha is that it’s not really a formula, it’s just community, around a table, with the gospel of Jesus and an openness to Holy Spirit.

מוכן להריץ?,
קורס אלפא

The Alpha Youth Series is one of the best resources I have seen in years. It is accessible, clear, fun and deep. I cannot recommend it enough as a wonderful fresh tool with which to reach young people with the Gospel.

Mike Pilavachi,
Founder and Leader of Soul Survivor

I especially appreciate the ecumenical spirit of Alpha: there is no pressure on anybody to join a different denomination, but just to join Jesus.

Father Raniero Cantalamessa,
Preacher to the Papal Household

איך אני מתחיל?

אחרי שתירשם באינטרנט, נראה לך איך ליצור מרחב שבו, אנשים שבאופן רגיל לא היו מגיעים לקהילה, ירגישו בנוח לנהל דיון על אלוהים.

אנו נספק לך כלים והכשרה כדי לצייד את הצוות שלך להפעיל את אלפא ולעורר את הקהילה להזמין את החברים שלהם.

לאחר מכן תקבל גישה לסדרת הסרטונים והמדריכים של אלפא שיעוררו דיון

התחל

כל מה שאתה צריך כדי להפעיל קורס אלפא, זמין באינטרנט להורדה בחינם, כך שכולם יכולים לקחת חלק בלראות את חייהם של אנשים משתנים.

גלה עוד

מצא קרוס אלפא קרוב אליך

מצא קורס אלפא

התחל להריץ קורס אלפא

הרץ קורס אלפא

תצוגה מקדימה של הפרקים

תצוגה מקדימה של השיחות באלפא